קייטרינג בכרמיאל חנויות אופניים אימון אישי אספקה טכנית עיצוב שמלות כלה מוסכים בכרמיאל סוכניות רכב בכרמיאל נגריות בכרמיאל בחירות כרמיאל גנים כרמיאל
 רהיטים בצפון מסעדות בגליל חוגים בכרמיאל אולם אירועים בכרמיאל  שיפוצים בכרמיאל משרדי תיווך רואי חשבון בכרמיאל גני ילדים בכרמיאל צימרים בגליל עיצוב פנים
   
מחפש עורך דין ? מחפש אינסטלטור ? מחפש אדריכל ? - תוכל למצוא את כל העסקים ובעלי המקצע במדריך העסקים של כרמיאל ברשת
 

 

דירות להשקעה בכרמיאל

את\ה צריך לקנות או למכור, להשכיר או לשכור נכס ?

אנחנו צוות משרד אל-נכס כרמיאל נעזור לך !!!

נמצא לך את הלקוח המתאים או הנכס המתאים.

 נבדוק בעבורך את הנכס בדיקה מעמיקה ויסודית.

 נעזור לך למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר כמו :
 יועץ משכנתאות, עורך דין, ארכיטקט, וקבלן שיפוצים.

לפרטים נוספים צור קשר עם אודי
פלאפון : 050-8284020

 

 


קוסמטיקאית בכרמיאל

מוצרי קוסמטיקה בכרמיאל

מוצרי אלוורה כרמיאל

עיצוב פנים בכרמיאל

אולמות אירועים בכרמיאל
קייטרינג בכרמיאל
חנויות אופניים בכרמיאל
אולם אירועים בכרמיאל
קידום בגוגל
 
 
 
 

 

 


 

שר החינוך נפתלי בנט ביקר בכרמיאלנפתלי בנט ועדי אלדר בכרמיאלביום רביעי (01.06.16) ביקר שר החינוך נפתלי בנט בכפר הילדים בכרמיאל, במטרה להכיר מקרוב את החינוך הפנימייתי והחינוך ההתיישבותי. לביקור התלוו ראש העיר כרמיאל עדי אלדר, ראש המינהל החינוך מנחם שיכל, מנהל המינהל לחינוך התיישבותי, ד"ר בני פישר, מנכ"ל המפעל להכשרת ילדי ישראל יוסי גושן, יו"ר הוועד המנהל, ד"ר עריידה אסעד, נציג וועד ידידי הכפר, סאס מרדכי והמפקחת אירה קוסטינסקי.

את פני שר החינוך קיבלה תזמורת 'סולמות' של הכפר המנוהלת על ידי התזמורת הפילהרמונית הישראלית עם 40 נגנים בוגרים שנגנו לו שלושה שירים. השר התפעל מהכישרונות והיכולות של החניכים הצעירים המנגנים בתזמורת, תלמידי כיתות ד'-ז'.

השר ביקר בכיתת הקלט הייחודית בכפר הילדים בה כל חניך מתקדם ברמתו ולפי יכולותיו בליווי של 12 בנות שירות לאומי המקדמות כל תלמיד. לביקור השר קדם מספר ימים קודם לכן ביקורה של ד"ר אורנה שמחון, מנהלת המחוז במשרד החינוך, שהתרשמה מאד מהעשייה החינוכית בכפר ומכיתת הקלט הייחודית בישראל ואישרה תקן לכתה אחרי 23 שנה בהן פועלת הכיתה בכפר הילדים. שר החינוך הביע את התרשמותו מהפעילות בכיתה, אמר כי 'הכתה ברמה של פרס ישראל', שוחח עם החניכים והצטלם עמם.

בצאתו מהכיתה המתינה לו להקת הכפר עם השיר 'מודה אני'. השר התרגש מהמחווה והצטרף ללהקה בשירה. כמו כן ביקר בנט במשפחתון החדש והתרשם מאד מתנאי החיים הטובים בכפר הילדים.

במהלך הביקור ביקש ראש העיר עדי אלדר מהשר לבנות אולם כנסים סגור לכפר הילדים לטובת פעולות חברתיות במקום והשר הבטיח לטפל. מנהל הכפר, רפי אטיאס, שיבח את מערכת החינוך של כרמיאל התומכת בחניכי הכפר ומאמצת אותם לתוכה. בישיבה צוינה בגאווה זכאות חניכי הכפר בבגרויות (70%-80%) בזכות מערכת החינוך של כרמיאל והתמיכה הרבה בלימודים בכפר.

אטיאס סיפר כי בסקר שביעות רצון של החניכים שנעשה בכפר הילדים על ידי מכון 'תובנות' – הביעו 95% מחניכי הכפר את שביעות רצונם מבתי הספר בעיר ו-85% אמרו שאינם מרגישים שונים מילדי העיר. "זהו ציון לשבח אדיר לעיר כרמיאל", אמר.

בעמוד הפייסבוק שלו סיכם שר החינוך נפתלי בנט את הביקור וכתב "לחנך בדרכו של קורצ'אק, לראות כל ילד, לחבק, להאמין. כפר הילדים כרמיאל חינוך מלא תקווה".

חזור לדף הראשי
 

 

עבור לארכיון של כרמיאל ברשת

 

אקטואליה
 
 
ספרים דגיטלים מומלצים

ארץ זו היא ארצי
מאת:אלי א.הרץ


ירושלים
מאת:אלי א.הרץ
מאז ומקדם
מאת: ג'ואן פיטרס
דו"ח אדמונד לוי
מאמרים וכתבות מומלצים

אחרי כשלון אוסלו,
מתווה מעשי לניהול הסיכסוך ישראלי פלסטיני


 

 

הודעות העירייה
 

סיור בוקר לפי בקשת תושבים

ראש העיר עורך סיור בוקר ברחבי העיר אחת לשבוע ביום רביעי.

תושבים המעוניינים שראש העיר וצוותו יגיעו אליהם, מתבקשים לפנות לטל: 04-9085503 לדווח על הבעיה ולהשאיר מס' טלפון לתיאום מועד ושעת הביקור 

 
 

מרכז גישור קהילתי  למען התושבים

בכרמיאל נפתח מרכז גישור קהילתי במתנ"ס מרכז, צה"ל 105  אל תמהרו לבית המשפט וחיסכו זמן, כסף ועצבים. בואו לנסות הליך של גישור: סכסוך שכנים, סכסוך בין עסקים, סכסוך בין אדם לחברו ועוד.  לפרטים נוספים נא לפנות לרכזת המרכז, חלי יצחקי טל': 04-9986232, פקס: 04-9905367