נכון ל- 19/06/08

תוכנית פסטיבל כרמיאל 22-24/07/08

צימרים בגליל מסעדות בגליל צימרים בצפון מסעדות בכרמיאל מוניות בכרמיאל גני ילדים בכרמיאל חוגים בכרמיאל קידום אתרים בגוגל
מקום יום שלישי 22/07/08 שעה יום רביעי 23/07/08 שעה יום חמישי 24/07/08 שעה

אמפיתיאטרון

"סימני דרך" - מופע הפתיחה

21:30

"תנו לגדול בשקט" – רקדני המחר

21:30

"כרמיאל 2008 " – מופע הנעילה

21:30
 
איצטדיון

"בצעדי פתיחה" – מיצג הפתיחה

18:30

"הימים האחרים" - משירי חיים חפר – להקות +30

18:00

"טיול בארץ" - מופע האפרוחים

18:00
"שרה לה ורוקדת" - עם שרהל'ה שרון 00:30

"נשים בשירים" - תחרות הכוריאוגרפיה

00:30
 
היכל התרבות "כרמינה בורנה" – בלט סגד הונגריה (קטע וידאו) 17:00

"השליח האחר"- El Colegio del Cuerpo  קולומביה (וידאו)

15:00

"רעש לבן" – ורטיגו

11:00
"חלום ליל קיץ" - בלט סגד הונגריה 00:30

"אינטימי" – רפאל אמרגו, ספרד

19:00

"בקצב השמחה" – גורו ו.קאשי, הודו

15:00

"כרמינה בורנה" – בלט סגד הונגריה

00:30

"הקול זהב" - מחווה לנעמי פולני

19:00
מרכז ברוך

קולאג' גאלה חגיגי – להקת דהדה דאנס ת"א

"לו יהי" – מופע הוקרה לגשש החיוור

19:00
02:00
"ביכורים 2008 " – בי"ס למחול 11:00

"יאסו" – קפריסין

11:00
"נשים" – קבוצת מחול הדס מהגליל 15:00

"אתה לי ארץ" – משירי יורם טהרלב

15:00
"שמים נמוכים"- Dance Collection -  מיכל שרון 19:00

אתמיקס

19:00
מופת   "בוקר צעיר"  11:00

"יצירות" – אנסמבל מיה ותומר

11:30
"מעברים למחול" – צ'יקי טישלר  14:00

"מאנדלוסיה באהבה" – אלינור באומן

14:00
"על בטן מלאה ועוד" – אביגיל קליין  16:30

"החוויה הלבנונית" – ריטה שלחון

16:30
"אללה נגילה" – תהל רן  19:00

"נעדר בעת מילוי תפקידו" – מיה חביב, נורווגיה

19:00
"שירים שרקדנו" עם מירי אלוני  23:55

"שירים שרקדנו" עם מוישל'ה גרשטיין

23:55
היכל הספורט  

"הכל פתוח" - מופע משולב

11:00

"שחר עלה" - מופע משולב

11:00

"רקדתי לך ארצי" – מופע משולב

13:30

"ארץ הצבר" - מופע משולב

13:00

100 אחוז אמנות

16:30

תחרות ג'אז - מוקדמות 1

15:30

ריקודי נשף – מופע ראווה

19:30

תחרות ג'אז - מוקדמות 2

17:30

נשף ריקודים סלונים

23:55

גמר תחרות הג'אז

19:30
   

בצעדי תימן והמזרח

23:30
 
אולם ספורט מתנ"ס    

הרקדות

11:00

הרקדות

10:00
12:00 11:30
13:00 13:30
14:00 14:30
15:30 16:00
17:00 17:30
18:30 16:30
23:50 23:55 23:55
 
מגרשי טניס

ההרקדה המרכזית-"לילה לא שקט"

23:55

ההרקדה המרכזית-"לילה לא שקט"

19:00

"אמת או חובה" – הרקדת הורים וילדים

18:00
23:55

ההרקדה המרכזית-"לילה לא שקט"

23:55
 
מגרש גלגליות    

הרקדות

 

 תחרות המחול העממי

11:00

הרקדות

11:00
12:30 12:15
14:30 14:00
16:00 16:00
17:30 17:30
19:00 19:30
23:55 23:55
 האתר נבנה ע"י אינדנט קידום אתרים בגוגל